חפש
  תמ"א 38

  למה אצלנו

  למה עדיף לפנות אלינו לצורך יישום תמ"א 38 ?

  במשפט אחד – כי אנחנו יותר מנוסים, יותר אמינים ויותר טובים.

  ומעט בהרחבה:

  בגלל הניסיון והשליטה המלאה והמקיפה בתחום תמ"א 38 – מראשית תמ"א 38 (בשנת 2005), החברה למדה באופן מעמיק ומלא את כל רבדי תמ"א 38 וביצעה בפועל פרויקטים של תמ"א 38. במסגרת פעילותה, החברה מעורבת בתהליכי עיצוב ושינוי חקיקה רלוונטית לתמ"א 38, החברה הנה פורצת דרך ביצירת תשתית משפטית נוחה לתמ"א 38 וביצירת תקדימים משפטיים בבית המשפט העליון אשר סוללים את הדרך ליישום יעיל של תמ"א 38.

  בגלל שאנו מעניקים טיפול מלא וכולל בתמ"א 38 מההתחלה ועד לסוף הפרויקט וחוסכים לכם כאבי ראש
  – החברה מהווה one stop shop בתמ"א 38, אנחנו מלווים אתכם החל משלב בדיקת ההיתכנות הראשונית של הפרויקט, מספקים את הידע והליווי המשפטי בשלב הכנת ההסכם, מנהלים את שלב התכנון והרישוי תוך קיום מגעים עם הרשויות הרלוונטיות דרך ביצוע דיווחי המיסים הדרושים ואחריות להליכים אלו, אנו מנהלים את כל עבודות הביצוע באופן ישיר ולאחר השלמת ביצוע הבניה, אנו דואגים לבצע בעצמנו את תיקון רישום צו הבית המשותף.

  בגלל האיתנות הפיננסית והאופי הסולידי והזהיר של קבוצת דורפברגר – לאורך שנים רבות של פעילות קבוצת דורפברגר, אנו מקפידים על צמיחה כלכלית הדרגתית מבוקרת ועקבית, תוך שמירה על אופי פעילות סולידי והימנעות ממינופים פיננסיים הרפתקניים. קבוצת דורפברגר בוחרת פרויקטים בקפידה והכל תוך התבססות בעיקר על הון עצמי של החברה ובאופן זה, אתם כבעלי דירות יכולים לישון בשקט וברוגע במהלך תקופת הפרויקט, תוך ידיעה שעובדת עבורכם חברה מבוססת.

  בזכות המצוינות בתכנון ובביצוע
  – החברה מפעילה צוותים מקצועיים ומיומנים של מתכננים, מהנדסים וקבוצות עבודה במקצועות השונים, באופן שמאפשר לכם ליהנות מידע של עשרות שנים, אשר נצבר אצלנו.

  בגלל שאנו מציעים תמורה הוגנת וריאלית – הניסיון הרב שנצבר בחברה וההיכרות עם עלויות הבניה והמורכבויות שביישום תמ"א 38 הביאו את החברה למצב בו אנו מקפידים להציע לבעלי הדירות תמורה הוגנת ונדיבה תמורת זכויות הבניה מכוח תמ"א 38 ותוך כך אנו מקפידים להבדיל את עצמנו מגורמים אחרים בתחום תמ"א 38 ובתחום היזום בכלל.

  בגלל שאנחנו משפחה ותיקה של בניה
  – במהלך שנים רבות של פעילות בתחום הבניה צברנו ניסיון וידע המאפשרים לנו לייעל תהליכים עבורכם ולמזער את ההפרעה הנגרמת לכם תוך הבניה ובאופן זה יש לנו את הידע והיכולת ליצור עבורכם חוויה טובה יותר של הליך תמ"א 38.