חפש
  תמ"א 38

  למה אצלנו

  למה עדיף לפנות אלינו לצורך יישום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ?
  במשפט אחד – יש לנו קבלות ואנו יודעים לספק את הסחורה ולתת לכם שקט נפשי !
  ומעט בהרחבה:


  בגלל הניסיון והשליטה המלאה והמקיפה בתחום תמ"א 38 וההתחדשות העירונית – מראשית תמ"א 38 (בשנת 2005), דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ למדה באופן מעמיק ומלא את כל רבדי תמ"א 38 וביצעה בפועל פרויקטים רבים של תמ"א 38. במסגרת פעילותה, דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ מעורבת בתהליכי קידום ועיצוב חקיקה רלוונטית לתמ"א 38, החברה הנה פורצת דרך ביצירת תשתית נוחה לתמ"א 38 וביצירת תקדימים אשר סוללים את הדרך ליישום יעיל ונכון יותר של תמ"א 38 והתחדשות עירונית.

  בגלל שאנו מעניקים טיפול מלא וכולל בתמ"א 38 מההתחלה ועד לסוף הפרויקט וחוסכים לכם כאבי ראש – דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ מהווה one stop shop בתמ"א 38 ובהתחדשות עירונית, אנו מלווים אתכם החל משלב בדיקת ההיתכנות הראשונית של הפרויקט, מספקים את הידע והליווי המשפטי בשלב הכנת ההסכם, מנהלים את שלב התכנון והרישוי תוך קיום מגעים עם הרשויות הרלוונטיות דרך ביצוע דיווחי המיסים הדרושים ואחריות להליכים אלו, אנו מנהלים את כל עבודות הביצוע באופן ישיר ולאחר השלמת ביצוע הבניה, אנו דואגים לבצע בעצמנו את תיקון רישום צו הבית המשותף.


  בגלל האיתנות הפיננסית והאופי הסולידי והזהיר של דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ – לאורך שנים רבות של פעילות, אנו מקפידים על צמיחה כלכלית הדרגתית מבוקרת ועקבית, תוך שמירה על אופי פעילות סולידי והימנעות הרפתקאות פיננסיות.
  דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ בוחרת פרויקטים בקפידה והכל תוך התבססות בעיקר על הון עצמי של החברה ובאופן זה, אתם כבעלי דירות יכולים לישון בשקט וברוגע במהלך תקופת הפרויקט, תוך ידיעה שעובדת עבורכם חברה מבוססת.


  בזכות המצוינות בתכנון ובביצוע – החברה מפעילה צוותים מקצועיים ומיומנים של מתכננים, מהנדסים וקבוצות עבודה במקצועות השונים, באופן שמאפשר לכם ליהנות מידע של עשרות שנים, אשר נצבר אצלנו.


  בגלל שאנו מציעים תמורה הוגנת וריאלית – הניסיון הרב שנצבר בחברה וההיכרות עם עלויות הבניה והמורכבויות שביישום תמ"א 38 הביאו את החברה למצב בו אנו מקפידים להציע לבעלי הדירות תמורה הוגנת ונדיבה תמורת זכויות הבניה מכוח תמ"א 38 ותוך כך אנו מקפידים להבדיל את עצמנו מגורמים אחרים בתחום תמ"א 38 ובתחום היזום בכלל.

  בגלל שאנחנו משפחה ותיקה של בניה – במהלך שנים רבות של פעילות בתחום הבניה צברנו ניסיון וידע המאפשרים לנו לייעל תהליכים עבורכם ולמזער את ההפרעה הנגרמת לכם תוך הבניה ובאופן זה יש לנו את הידע והיכולת ליצור עבורכם חוויה טובה יותר של הליך תמ"א 38