חפש
  תמ"א 38

  פרופיל חברה

  חברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ, מתמחה בייזום וביצוע של פרויקטים לפי כל מסלולי תמ"א 38 והתחדשות עירונית והנה מהחלוצות בתחום תמ"א 38 בישראל ומאז ראשית הדרך היתה מעורבת באמצעות מנהליה וצוותה בעיצוב והסדרה חוקית ותכנונית בארץ בנושא התחדשות עירונית.

  לחברה נסיון רב שנים והצלחות מוכחות בתחומי התמחותה והיא מדורגת בין - 20 חברות היזום והבניה המובילות בישראל בתחום תמ"א 38 מבין 1,350 החברות הפעילות בארץ בתחום זה. זאת, על פי סקר דן אנד ברדסטריט, שפורסם הן בגלובס והן בכלכליסט. לאור דירוגה הגבוה בתחום התמחותה, צורפה החברה למדד Duns 100 היוקרתי.

  החברה הוקמה על ידי מוטי דורפברגר המכהן כיום כמנכ"ל החברה. הצוות הניהולי האיכותי של החברה הוא צוות מיומן ועתיר נסיון, הן בענף הביצוע של החברה והן בענף הייזום. הנהלת חברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ וצוותה מצעידים את החברה קדימה, לפי תכנית עבודה מקצועית וסדורה. צוות החברה, מנהליה ומייסדה, מהווים מומחים ובני – סמכא בתחומי התמקצעות החברה, כאשר שילוב יכולות כל חברי הצוות מביא לאיכות הגבוה המאפיינת את חברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ.

  החברה מציעה ללקוחותיה בתחום תמ"א 38 שילוב מנצח של טיפול מקיף ‏ONE STOP SHOP החל משלב גיבוש הסכם יישום תמ"א 38, ליווי תכנוני ורישויי מלא, דרך בניה איכותית ומקצועית, ביצוע מלוא הדיווחים והרישומים לרשויות כפי הנדרש ועד להשלמת מעגל הטיפול אל מול הלקוח המרוצה.

  ענף ההתחדשות העירונית תמ"א 38 ואפיק הבניה היזמית בחברה מנוהלים על ידי מוטי דורפברגר, כאשר תחת ענף זה פועלים צוותי תכנון, מהנדסים, מנהלי עבודה, יועצים, אנשי שיווק ועובדי אדמיניסטרציה. מוטי דורפברגר, בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה, כיהן כמנהל, שותף וכדירקטור בחברות פרטיות וציבוריות מתחום הבניה והמסחר הן בארץ והן בחו"ל, שימש משך שנים כחבר הנהלת ארגון רוטרי (תל אביב), כחבר במועדון המסחרי תעשייתי וכיהן בתפקידים התנדבותיים שונים למען קידום תרומה לקהילה.

  הצוות המקצועי - איכות העבודה והשירות של הקבוצה מתבססים על סולם ערכים נכון ושלם המשתלב עם כוח אדם מקצועי ומיומן אשר מאפשר לנו ליצור שלם העולה על סכום חלקיו. בין יתר אנשי המקצוע של הקבוצה נמנים, אדריכלים ומהנדסים בעלי ראיה יצירתית ומקצועית, מנהלי עבודה ואנשי שטח בעלי ידע והבנה מקצועית עמוקה וכן צוות ניהול המנווט את הדרך באחריות ומחבר את מלוא המרכיבים לכדי תמונה מלאה של מכונה יעילה ואיכותית שלב אדם פועם בה.

  דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ DUNS100

  חברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות מדורגת בין - 20 חברות היזום והבניה המובילות בישראל בתחום תמ"א 38