אודותינו

קבוצת דורפברגר אותה מוביל מוטי דורפברגר, מורכבת מזרוע ביצועית עליה אחראית חב' דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ (בעלת סיווג קבלני מוסדר אצל משרד השיכון) המורכבת מצוות הנדסי ומקצועי מיומן ובעל ניסיון צבור של עשרות שנים רבות בתחום הבניה, בנוסף מורכבת הקבוצה מחברות יזמיות בעלות אופי ספיציפי על פי תחומי ואזורי אחריות, ביניהן דורפברגר התחדשות רכס הכרמל בע"מ דורפברגר אחוזת בית בע"מ.  

הנהלת קבוצת דורפברגר ביחד עם הצוות האיכותי והמסור, מצעידים את הקבוצה ואת החברות המרכיבות אותה, קדימה, לפי תכנית עבודה מקצועית וסדורה. צוות הקבוצה, מנהליה ומייסדה, מהווים מומחים ובני – סמכא בתחומי הבניה וההתחדשות העירונית על גווניה, כאשר שילוב יכולות כל חברי הצוות מביא לאיכות הגבוה המאפיינת את קבוצת דורפברגר.

דבר המנכ"ל

ברצוני להזמין אתכם אישית לבחור בנו להוביל אתכם בבטחה אל הבית החדש שלכם, כשבאמתחתנו ניסיון צבור של עשרות פרויקטים ומאות דירות, ידע יזמי והנדסי רחבי היקף אותם אספנו לאורך שנים רבות של יזום ובניה בענף ההתחדשות העירונית ביחד עם צוות איכותי ומנוסה, תוך הישענות על קשרי עבודה ותיקים מול הרשויות והגופים הרלוונטיים.

הקבוצה מציעה ללקוחותיה בתחום תמ"א 38 שילוב מנצח של טיפול מקיף ONE STOP SHOP  החל משלב גיבוש הסכם יישום תמ"א 38, ליווי תכנוני ורישויי מלא, דרך בניה איכותית ומקצועית, ביצוע מלוא הדיווחים והרישומים לרשויות כפי הנדרש ועד להשלמת מעגל הטיפול אל מול הלקוח המרוצה.

ענף ההתחדשות העירונית תמ"א 38 ופינוי בינוי בקבוצת דורפברגר מנוהלים על ידי מוטי דורפברגר ועל ידי עו"ד אתי בבני קספו, כאשר תחת ענף זה פועלים צוותי תכנון, מהנדסים, מנהלי עבודה, יועצים, אנשי שיווק ועובדי אדמיניסטרציה. מוטי דורפברגר, בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה, כיהן כמנהל, שותף וכדירקטור בחברות פרטיות וציבוריות מתחום הבניה והמסחר ושימש משך שנים כחבר הנהלת ארגון רוטרי (תל אביב), כחבר במועדון המסחרי תעשייתי, כמתנדב במשטרת ישראל ובתפקידים התנדבותיים שונים למען קידום תרומה לקהילה.

הצוות המקצועי איכות העבודה והשירות של הקבוצה מתבססים על סולם ערכים נכון ושלם המשתלב עם כוח אדם מקצועי ומיומן אשר מאפשר לנו ליצור שלם העולה על סכום חלקיו. בין יתר אנשי המקצוע של הקבוצה נמנים, אדריכלים ומהנדסים בעלי ראיה יצירתית ומקצועית, מנהלי עבודה ואנשי שטח בעלי ידע והבנה מקצועית עמוקה וכן צוות ניהול המנווט את הדרך באחריות ומחבר את מלוא המרכיבים לכדי תמונה מלאה של מכונה יעילה ואיכותית שלב אדם פועם בה.

תחומי ההתמחות שלנו

התחדשות העירונית ללא עלות כספית

השאירו פרטים בטופס ונתאם איתכם פגישה בהקדם

הי, חיפשתם אותנו?

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם