דיירים מספרים

אמינות, יסודיות, מקצועיות והגינות, עמידה בזמנים והקפדה על שירות אדיב ומקצועי, הם חלק מאמנת השירות של דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ, באמצעותם אנו מצליחים לשמור על שביעות רצון לקוחותינו לאורך זמן ועל המוניטין הצבור לחברה – הן מול לקוחותינו המתרבים עם השנים והן בהתנהלות היומיומית מול עובדי וספקי החברה.

לקוחות החברה מורכבים מפסיפס אנושי רחב, וועדי בתים משותפים בהם מבוצע תמ"א 38, רוכשי דירות חדשות, חברות וגופים מוסדיים עבורה ביצעה ו/או מבצעת החברה עבודות שונות – אנו רוצים להגיד תודה רבה על המילים הטובות והחמות וההמלצות המפרגנות שרשמתם לנו ומצורפות בדף זה, זה לא מובן מאליו… – ת ו ד ה !

אם שקט נפשי, מקצועיות, איכות והגינות זה מה שחשוב לכם בפרויקט תמ"א – דורפברגר יזום ניהול והשקעות הם הבחירה הנכונה!
נכנסנו לתהליך עם הרבה חששות ולאט לאט, מוטי דורפברגר והצוות המקצועי של החברה, לקחו אותנו יד ביד, צעד אחר צעד – עד שהגיעו החיוכים…. !!!

פרויקט צלפים 8 - עודד והדס אהוביה

אנחנו נהנים מבניין חדש בלי שעברנו כתובת ! מוטי דורפברגר וצוות דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ עשו לנו את התהליך חלק, פשוט ונעים, מבחינתנו הם מומלצים בחום!

ועד הבית - פרויקט הרקפות 2 - חיים ואריאלה שפר

"בעבודתי כרואה חשבון, אני פוגש רמות שונות של חברות, בחברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ, מצאתי מתכון נכון לניהול יעיל, סולם ערכים איכותי והקפדה על ניהול נחוש של תהליכים באופן שמאפשר הצלחה בפתרון אתגרים מורכבים – לכן, אני ממליץ בחום לבחור בחברה זו להובלת תהליך התחדשות עירונית ! "

ועד הבית - פרויקט כלניות 9 - רו"ח שלומי עובדיה

בזכות הניסיון הצבור הגדול שחברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ הגיעה אתו אלינו לפרויקט, הדברים התקדמו חלק יותר, מהר יותר ונכון יותר מאשר ראיתי אצל חברים שלנו שעשו פרויקט עם חברות פחות מנוסות ועם פחות ידע – אם עושים התחדשות עירונית, מומלץ לעשות זאת עם מוטי דורפבגר והצוות האיכותי של דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ

פרויקט צלפים 8 - אלי מלול


דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ יצרה עבורנו פרויקט תמ"א 38 יפיפה ואיכותי, תוך התמודדות מרשימה ומוצלחת עם טופוגרפיה הררית ואתגרים שהציבו הרשויות והמתנגדים מהבניינים מסביב

פרויקט אבא חושי 7 - אילן אביבי

רכשתי דירה חדשה מהחברה בפרויקט תמ"א 38, אני יכול להגיד שהתרשמתי מאוד מקצב העבודה המהיר והיעיל במיוחד בכל הקשור לרישום בית משותף והשלמת רישום בעלות על הדירה. עוד אני יכול לציין שגם שלבי המו"מ ועריכת ההסכם עברו בצורה חלקה ונעימה, כאשר הדרך ההגונה והמקצועית של דורפברגר יזום ניהול והשקעות, מאפשרת לי ולמשפחתי ליהנות מאיכות חיים בבית חלומותינו.

פרויקט דרך הים 149 - עו"ד יואב אבן

התחדשות העירונית ללא עלות כספית

השאירו פרטים בטופס ונתאם איתכם פגישה בהקדם

הי, חיפשתם אותנו?

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם