כלניות 9

על הפרויקט

הבית המשותף מכלניות 9, ממוקם בסביבה היוקרתית והנחשקת של הכרמל הוותיק הקלאסי, חולש על נוף ים פתוח וממוקם באחת הנקודות האיכותיות בחיפה, בפרויקט מבוצעות עבודות פיתוח שטח, מוקם חניון מודרני ורחב ידיים עם אזורי גינון ונוי, תיבנה מעלית M.R.Lאיכותית ומפוארת תוך שילוב אלמנטים הנדסיים ואדריכליים ייחודיים ויוקרתיים.

הבנייה כוללת הרחבת הדירות הקיימות בשטח של 25 מ"ר כל אחת ובנוסף הקמת מרפסות לכל אחת מהן.

כמו כן בוצע חיזוק מקיף על פי תקן 413 לשיפור עמידות הבניין בפני רעידות אדמה, יוחלפו כל תשתיות הביוב, הגז, החשמל והמים הציבוריות שבקרקע, ותבוצע עבודת חיפוי אבן מלא על כל חזיתות הבניין.

התחדשות העירונית ללא עלות כספית

השאירו פרטים בטופס ונתאם איתכם פגישה בהקדם

גלריית תמונות

איתנו, אתם בידיים טובות

חברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ, מתמחה בייזום וביצוע של פרויקטים לפי כל מסלולי תמ"א 38 והתחדשות עירונית והנה מהחלוצות בתחום תמ"א 38 בישראל ומאז ראשית הדרך היתה מעורבת באמצעות מנהליה וצוותה בעיצוב והסדרה חוקית ותכנונית בארץ בנושא התחדשות עירונית.

לחברה נסיון רב שנים והצלחות מוכחות בתחומי התמחותה והיא מדורגת בין – 20 חברות היזום והבניה המובילות בישראל בתחום תמ"א 38 מבין 1,350 החברות הפעילות בארץ בתחום זה. זאת, על פי סקר דן אנד ברדסטריט, שפורסם הן בגלובס והן בכלכליסט. לאור דירוגה הגבוה בתחום התמחותה, צורפה החברה למדד Duns 100 היוקרתי.

התחדשות העירונית ללא עלות כספית

השאירו פרטים בטופס ונתאם איתכם פגישה בהקדם

הי, חיפשתם אותנו?

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם